• česky

Novinky grafického studia

NOVÝ ADMINISTRAČNÍ SYSTÉM PRO WEBOVÉ STRÁNKY

S ohledem na vývoj a nejnovější trendy tvorby webových stránek a internetových obchodů jsme se rozhodli vytvořit vlastní platformu pro tvorbu webových stránek i eshopů. Nabízíme proto tvorbu webových stránek a eshopů na vlastním CMS systému, který poskytujeme našim zákazníkům. Momentálně dokončujeme i jeho pokročilé funkce a vizuální stránku administračního systému, který bude efektivní, bezpečný, moderní a uživatelsky jednoduchý na správu webu. Budeme Vás brzy informovat o této novince na našich webových stránkách.

Vyšel o nás článek na prague-stay.com

Jsme rádi že se naše práci líbí a snažíme se pomáhat naším klientům s řešením jejich požadavků. Moc si proto vážíme toho že o nás vyšel článek na lifestylovém a informačním serveru www.prague-stay.com

celý článek

Nabídka vizitek zdarma

V rámci zkvalitnění našich služeb nabízíme k vytvoření webových stránek výrobu vizitek zdarma. Navrhneme vám kvalitní vizitky s moderní grafikou a a dodáme hotové vizitky v počtu 100 Ks zdarma! Využijte naší akce.

Jsme členy Unie Grafického Designu

Chceme prezentovat naše klienty co nejlépe a proto jsme se staly členy UDG. Účastníme se přednášek a diskuzí o grafickém designu, nových technologiích a postupech výroby. Chceme se stále posouvat dále a poskytovat klientům prvotřídní servis.