• česky

Kdo jsme

Kdo tvoří náš team?
demo1_1

Reklamní a grafické studio - náš team

Designcrew studio vzniklo v roce 2016 spojením kolegů z oboru grafického designu a reklamy, programování, video tvorby a reklamní a umělecké fotografie. Náš team se stále rozrůstá o další profesionály z oboru. Naším cílem je nabízet profesionální služby velkým i malým klientům v prvotřídní kvalitě. Spolupracujeme s dalšími externími grafiky, programátory a SEO specialisty. Máme k dispozici také copywritery a překladatele. Naším klientům se snažíme nabídnout komplexní reklamní a marketingové služby na míru jejich požadavkům i rozpočtu. Pro klienta se snažíme vytvořit moderní grafiku, webové stránky, reklamní a tiskové služby, nebo reklamní fotografii na míru pro jeho projekt. Konzultujeme nejprve projekt vždy zdarma. Vytvoříme firemní marketingový plán na klíč přesně pro klienta. Poradíme jak snížit náklady na reklamu, kde inzerovat a kam se vyplatí investovat do propagace společnosti. Dokážeme sledovat úspěšnost reklamních kampaní online na Google, Skliku atd. Provádíme také výrobu reklamy a tiskovou produkci. Naše ceny jsou vždy přátelské protože pracujeme jako online projekt. Naše sídlo je v Praze ve Vršovicích, kde máme i kontaktní a výdejní místo pro zakázky. Rádi přijímáme nové výzvy a rádi realizujeme také Váš projekt! Designem prostě žijeme...


Jan Oberpfalzer

Grafický designér/zakladatel a jednatel společnosti

Grafický designér od roku 2003. Studium na střední soukromé grafické škole v Písku - obor grafický design. Pracuji v Adobe Master Collection CC na platformě MAC i PC.

David Špingl

Fotograf

Profesionální fotograf a lektor fotografické školy Nikom ČR. Věnuji se umělecké portrétní a reklamní fotografii. Pracuji v produktech Adobe PS, LR, CAMERA RAW na platformě PC a MAC. Věnuji se také profesionální retuši a postprodukci fotografie.

Jiří Bartoš

Programátor a kóder PHP, HTML, CSS

Programátor s 12 letou praxí, realizace více než 100 webů a eshopů.

Petr Stibor

Výroba a montáže reklamy

Michaela Martincová

Postprodukce fotografie

Maya

Kreativní můza :D

Maya je náš maskot a přináší nám nadšení a kreativitu :D

Tomáš Kostěnec

Video tvorba, kamera, postprodukce

Video tvorbě se věnuji už více než 15 let, po vystudovaní filmové školy v Písku jsem dále pokračoval v Brně na fakultě výtvarných umění. Pracuji v programech Avid Media Composer, Adobe Premiere, After Effects, Photoshop, Lightroom, DaVinci Resolve a další. Také se věnuji fotografii a příležitostně animaci.