• česky

TVOŘÍME REKLAMU KTERÁ FUNGUJE!

Oslovte své zákazníky kvalitní reklamou! Vyrobíme vám různé druhy reklamy na míru...
demo1_1

výroba reklamy

Jak vyrobit správnou reklamu?

Potřebujete vyrobit reklamu na vaši firmu, provozovnu nebo polep na firemní automobil? Neorientujete se v nabídce a cenách? Rádi vám poskytneme poradenství jak nejlépe využít jejího potenciálu. Dokážeme vám nabídnou vhodné grafické a technické řešení za rozumnou cenu v kvalitním provedení.

Co vám dokážeme nabídnout?

Řezaná samolepící reklama

Nabízíme grafické zpracování a výrobu reklamy řezané samolepící grafiky z různých materiálů na řezacím plotteru do šířky 120 cm. Případné větší rozměry se dají sesadit z více kusů. Materiály mají vysokou životnost a odolnost proti UV záření a počasí. Poradíme s výběrem kvalitního vhodného materiálu pro danný účel.

Velkoformátový tisk

Tiskneme na různé druhy materiálů ve vysoké kvalitě. Tisk je na přání chráněn laminací pro ochranu barev a odolnosti vůči klimatickým podmínkám. Nabízíme instalaci tisku na různé nosiče, reklamní stojany, firemní automobily, deskové materiály, výlohy, stánky, reklamní cedule atd.

Tiskneme na materiály

PVC fólie: polymerická, monomerická, bannerová, podlahová, translucentní, okenní (one vision). Papír: backlight, foto papír, tapeta. PVC bannery: tiskneme na bannery různých formátů a gramáží, plných i děrovaných (mesh) Bannery opatřujeme kovovými oky po 30 - 50 cm na zavěšení plachty. Nabízíme možné instalace bannerů na budovách nebo konstrukcích po domluvě.

Instalace reklamy

Jednoduché instalace a polepy zvládneme udělat na místě. Na složitější instalace reklamy používáme štafle, vysokozdvyžné plošiny, nebo horolezecké vybavení. Instalace reklamy je vždy nutné domluvit předem na dohodnutý termín.