• česky

FOTÍME KVALITNÍ FOTOGRAFIE

Nechte si vytvořit fotografii která prodává! Nabízíme profesionální fotoslužby.

Reklamní fotografie

Fotografické služby

Nabízíme profesionální focení pro velké i malé klienty. Možnost focení na různých lokacích, u klienta nebo v ateliéru dle požadavků klienta.

​• portrétová fotografie (Móda, Lifestyle, Portrét, Glamour, Boudoire..  )

• fotografie jídel

• fotografování produktů (outfity, obuv aj.)

• fotografování průmyslových výrobků

• fotografování dárkových předmětů

• fotografování modelingového booku (Test, Fashion, Close up, Beauty, Nude)

• zvířat, domácích mazlíčků

• veletrhy, výstavy, automobily, motocykly, stavební technika

• ostatní fotografické styly dle domluvy

Portrétová fotografie

Nabízíme širokou nabídku portrétních stylů od klasikého portrétu až po kreativní pouliční módu. Spolupracujeme s několika profesionálními vizážistkami a stylisty. Focení probíhá na předem vybrané lokaci dle přání klienta. Finální vybrané fotografie dodáváme včetně postprodukce (retuše a barevné úpravy) v tiskové kvalitě na vybrané platfomě (mail, usb disk).

Fotografie jídla/food styling

Chcete prezentovat vaši kuchyni na nejvyšší úrovni? Kvalitní fotografie se správným food stylingem vám zaručí profesionální prezentaci. Náš tým umí vyzdvyhnout umění vašich kuchařů a vámi vybraná jídla dokážeme zachytit a nastylizovat tak, aby vypadala co nejpřitažlivěji.

Fotografování produktů/průmyslových výrobků

Focení produktů probíhá na žádost klienta v atelieru nebo exteriéru. V návaznosti na daný produkt,  s vámi vybereme nejvhodnější způsob, jak prezentovat produkty. Na základě výběru sestav produktů, dokážeme vymyslet kreativní koncept prezentace dané sestavy (modelová řada, balíčky s kosmetikou, kolekce oblečení, obuv, propagační a reklamní materiály, průmyslové výrobky atd.).

Fotografování dárkových balíčků

Na základě požadavků klienta a dle výběru výrobků, dokážeme nabídnout fotogafie dárkových balíčků. Pokud potřebujete prezentovat sestavu Vašich produktů formou dárkového koše/dárkového balení, dokážeme nastylizovat produkty do kreativního konceptu. 

Fotografování modelingového booku

Jste profesionální modelka? Jste začínající modelka? Potřebujete k prezentaci profesionální book? Chcete do začátku pomoci a poradit?  Umíme vás zachytit přirozeně a připravit tak vaše portfolio k prezentaci do předních modelingových agentur. Na základě komunikace vám navrhneme varianty lokací, stylingu popř. vizáže. 

Fotografování zvířat/ domácích mazlíčků

Chcete nafotit kvalitní fotografie zvířat pro váš web, službu, produkt nebo máte zájem o hezké fotky vašeho domácího mazlíčka? Na základě vašich požadavků nabízíme různé styly zvířecí fotografie. Ať už se jedná o prezentaci zvířat na výrobku, službě,  firemnim portálu nebo pro domácí účely formou obrazu, společně najdeme vhodné řešení. Máme dlouholeté zkušenosti s portétováním a pohybem zvířat. Umíme také nafotit mláďata!

Veletrhy, výstavy, automobily, motocykly, stavební technika aj.

Na Váš veletrh, výstavu nebo firemní akci zařídíme kompletní fotografické služby, výrobu reklamy i video. Dojedeme na vybranou událost a nafotíme i natočíme průběh celé akce. Náš fotograf Vám bude po celou dobu k dispozici. Pokud se jedná o focení různých společenských událostí v rámci následného večírku, je to na domluvě. Jsme schopni zajistit více fotografů popřípadě i video. V rámci kompletních služeb nabízíme i vytvoření grafických materiálů, výrobu reklamních nosičů, webových stránek a firemních tiskovin. 

Kalkulaci ceny provádíme vždy individuálně dle zakázky a požadavků klienta. Cena pro focení v ateliéru se odvyjí dle složitosti, požadavků na technické vybavení atelieru a dobu focení.