• česky

TISKOVÁ PRODUKCE

Hledáte kvalitní tisk? Pak jste zde správně...

Kvalitní tisk je základ

Potřebujete něco vytisknout?

V rámci tiskové produkce nabízíme tisk vizitek, letáků, plakátů, katalogů, brožur, obálek, dárkových kartiček, dopisních papírů, A4 desek na dokumenty, samolepek a ostatních důležitých firemních dokumentů. U nás vše funguje jednoduše. Zadáte poptávku tisku na formát a počet kusů a na tomto základě vám zašleme cenovou kalkulaci. Vytvoříme vám kompletní grafiku tiskovin i tiskové data, nebo zkontrolujeme vámi zaslaná tisková data. Nechcete mít zbytečné starosti s postupem výroby? Nechte to na nás! Postaráme se o výrobu a zašleme hotovou zakázku až k vám kurýrem nebo poštou. Případně je možné si zakázku osobně vyzvednout na naší adrese po domluvě osobně.

Velkoformátový tisk samolepek, polepů a bannerů

Potřebujete vytisknout reklamní plachty nebo digitální tisk na polep vozu či firemní výlohu? Na základě rozměru a požadavků tiskneme na různé materiály jako je PVC vinylová samolepka, PVC banner, mesh, síťovina, papír nebo další materiály. Připravíme vám rychle kalkulaci ceny tisku. Na PVC samolepky aplikujeme na vyžádání laminaci pro ochranu barev a tisku před UV zářením a proti blednutí barev.

Digitální a malonákladový tisk

Co vše vám vytiskneme? Nabízíme tisk letáků, plakátu, vizitek, katalogů, brožur, skládaných letáků, atypických letáků, hlavičkových papírů, různých formátů obálek, reklamních samolepek a mnoho dalšího.