• česky

TVOŘÍME MODERNÍ LOGA

Kvalitní logo je základ úspěchu podnikání. Vytvoříme vám to vaše přesně na míru...

Tvorba loga

Jak vytvořit úspěšné logo?

Firemní logo je základní grafický prvek firemní identity. Proto musí splňovat mnoho požadavků. Logo musí být především originální, jednoduché, dobře zapamatovatelné a vyjadřovat činnost společnosti. Také by mělo být jednoduché a dobře použitelné na různých materiálech. Mělo by být dobře použitelné na všech propagačních materiálech od propagačních tiskovin, webových stránek, polepů vozidel, reklamních stojaný, výloh atd. Design loga musí oslovit a zaujmout na první pohled oko zákazníka. Návrh loga je tak kreativní proces, kdy je potřeba sladit všechny výše uvedené požadavky. Nabízíme také vytvoření logomanuálu. Logomanuál je dokument obsahující informace jak je možno logo používat, jaké jsou jeho barevné varianty a jaký musí být ochranný prostor loga. Navrhneme pro vás nové logo nebo provedeme redesign starého loga.

Proč si nechat vytvořit logo od nás?

Protože analyzujeme vaší konkurenci a vždy se snažíme dělat věci lépe. Na základě konzultace a vaší přestavy připravíme několik variant v různých kombinacích barev, písma a grafickém stylu vhodném pro váš produkt nebo službu.

Jaké logo o nás dostanete?

Finální logo vám dodáme ve všech požadovaných formátech a důležitých pro další práci s logem. Připravíme pro vás na vyžádání grafický manuál, který ochrání vaše logo před nesprávnou publikací. Hotové logo dodáme v křivkách ve formátech AI, EPS, SVG i rastrových formátech JPG, PNG, TIFF.

Jak ochánit své logo a kam ho zaregistrovat?

Své logo můžete ochránit registrací loga a tím se vyhnout nebezpečí jeho zneužití.